Tomasz Dziurko

My name is Tomasz Dziurko and I am Java/Scala developer with seven years experience in Java development for e-commerce, startups and financial institutions. Currently I am working remotely for SoftwareMill where we create good-quality, well-tested software providing business value to our clients. Despite having few certificates (SCJP, SCWCD) I still care about software craftsmanship, quality, clean code and readability.


When I do not code or read books, I like to make things happen: I was co-organizer of three editions of Confitura (biggest free-to-attend conference for Java Developers in Europe), lead GeeCON Train twice and was involved in a few other events like Warsjawa, 4Developers.

Lectures

In Polish Piękny Pan od HR radzi, czyli 1011 błędów, które popełniają programiści w trakcie rekrutacji

Rekrutacje wyglądają różnie, Ale finalnie po bardzo sympatycznych osobach z działu HR i tak spotkasz się z programistami. Ich nie interesuje jakim byłbyś zwierzęciem czy odpowiedź na pytanie “Jaka jest Twoja największa wada?”, gdzie na pewno w 100% szczerze opowiesz o swoim nałogowym graniu w World of Tanks w godzinach pracy czy uzależnieniu od Facebooka. Programista zainteresowany jest dwoma rzeczami:  1. czy da się z tobą pracować w jednym zespole

  2. i czy kod, który wyprodukujesz nadaje się do czegokolwiek. 


W tej prezentacji pokażę jak niektóre błędy z CV i przebiegu rekrutacji są zadziwiająco podobne do błędów jakie popełniamy kodując..Jak te błędy wpływają na postrzeganie kandydata przez programistę - rekrutera. I jak ich wyeliminowanie może umożliwić Ci dostanie pracy w wymarzonej firmie.

img-responsive

You like this speaker?
Share with others!