Mariusz Sieraczkiewicz

Od ponad jedenastu lat profesjonalnie zajmuje się tworzeniem oprogramowania. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przenosi na pole zawodowe w BNS IT, gdzie jako trener i konsultant, współpracuje z czołowymi polskimi zespołów programistycznymi. Jego obszary specjalizacji to: refaktoryzacja, czysty kod oraz technical leadership. Autor metody Naturalnego Porządku Refaktoryzacji ®. Prowadzenie szkoleń, wystąpienia na konferencjach, liczne publikacje w obszarze IT są pasją, w której, podobnie jak w życiu, kieruje się zasadą, że człowiek jest najważniejszy.

Lectures

In Polish Trudne rozmowy

Sytuacji, w których pojawiają się emocje, nie da się uniknąć. Ważniejsze jest to, co w takiej sytuacji zrobimy. Zazwyczaj instynktownie stajemy się agresywni, aby obronić to, co jest dla nas ważne albo unikamy konfrontacji, żeby nie pogorszyć sytuacji. Bardzo rzadko tego typu reakcje dają pozytywny efekt. Potrzebna jest inna droga.
W czasie spotkania omówimy i przećwiczymy podejście, dzięki któremu:
- będzie bardziej jasne czego my chcemy w danej sytuacji
- będzie bardziej jasne czego chce druga strona
- będziemy używać języka, który nie wzbudza dodatkowych emocji
- będziemy mogli łatwiej zinterpretować swoje emocje i emocje innych
- będziemy wiedzieć, w jaki sposób postawić granice nie atakując innych.


Jeśli odnajdujesz w tym coś ważnego dla siebie, przyjdź. A jeśli po prostu chciałbyś się dowiedzieć o co chodzi, to też przyjdź.


NOTE: Workshop is limited to 20 attendees. In order to attend the workshop you need to register separately for free. 

img-responsive

You like this speaker?
Share with others!